Üks lõik raamatust, mida hetkel kirjutan, hakkas minus nii tugevalt kõlama, et tunnen vajadust jagada seda ka sinuga. Tunneta neid sõnu eneses ja kui miski sind kõnetab, siis anna sellest ka kommentaarides märku.

“Täna, siin ja praegu on see hetk, kus sa valid, kas soovid teha midagi teisiti, kas soovid olla tervem, õnnelikum, tasakaalukam, parem inimene iseenda ja teiste jaoks.

Oluline on end tunnustada iga väiksemagi muutuse eest, mida oma ellu loome. Oluline on ka tunnustada läbikukkumisi, kui neid tuleb. See tähendab olla enese suhtes kaastundlik ja aus ning minna seejärel edasi. Siinkohal tuleb aga olla eriliselt tähelepanelik, et me ei hakkaks enesele õigustusi otsima, miks midagi teha ei saa. Ja samas see on nii loomulik, et me seda tegema hakkame. Mugav ja turvaline on olla harjumuspärases mustris ja meel hakkab seda kohe kaitsma.

Siinkohal aitab kui eneselt ausalt küsida, kas see, kuidas ma elan ja mida ma teen päriselt ka teenib mind? Sa tead õigeid vastuseid oma SÜDAMEGA, ükskõik, mida meel sulle öelda ka püüaks. Ja paraku sinul ja ainult sinul on võimalus elada oma unistuste elu, on võimalik kogeda seda elu just selles kehas, just nendes tingimustes. Vali siis elamise viis, mis sind tõepoolest ka toetab ning pakub igakülgset rahulolu.
Vali kogeda elu parimal viisil, mis täna sulle võimalik on!”

Autor: Annamaria Venski
Saa osa ka minu Instagrami postitustest @annamaria.venski

PS. Nüüd ilmub Hingepesal ka uudiskiri, mis toob Sinuni need kõige kõigemad lood ja magusad eksklusiivsed pakkumised. Liitudes uudiskirjaga, saad Sinagi esimeste seas osa Hingepesa tegemistest.

Pin It