Autorist

Hei armas lugeja!

Mulle meeldib vaadata maailma enese ümber iga päev uue ja värske pilguga, mistõttu avastan ma igapäevaselt midagi uut ja imelist nii iseenda kui maailma kohta tervikuna.

Olen õppinud, töötanud ja täiendanud ennast väga erinevates elu valdkondades, millest kõige hingelähedasemad õpingud on olnud minu jaoks laste jooga ja kundalini jooga õpetajate koolitus, mille läbimine on olnud võimalik vaid tõelise pühendumisega. Minu tõeline hingekutsumus on aga kirjutamine. See on justkui õhk, mida ma hingamiseks vajan. Minu kirjutistel on kaks peamist allikat. Need põhinevad alati, kas minu enda elukogemusele või kanaldustele, mil sõnad lihtsalt voolavad minust läbi. Vahel need kaks aga hoopis põimuvad teineteisega ja siis on tegemist eriliste ahhaaaa hetkedega.

Pean end ennekõike vaatlejaks, mõtlejaks ning oma elu kunstnikuks. Olevat ma juba 7-aastasena väga elukogenud ilmel teatanud emale: “Olen terve elu tahtnud kunsti teha..” Nüüd hiljem olen aru saanud, et elamine, mõtlemine, hingamine ja lihtsalt olemine ongi see kõige lihtsam, ilusam ja samas ka keerulisem kunst… Mõistes, et olen ise oma reaalsuse looja on seega minu soov täide läinud!

Kuna püüan elu ja maailma enese ümber vaadata avara ja avatud pilguga mõistes, et kõik nii meie ümber kui ka sees on koguaeg muutumises, siis ei soovi ma ka endale ühtegi silti külge kleepida. Enda nimetamine kellekski konkreetseks kitsendaks liialt mu olemust ja paneks raamidesse isiksuse. Küll aga võib minust pisut aimu anda see, kui lugeda, millest ma kirjutan.

Võta Sinagi mind lihtsalt inimesena, kellesse avatult suhtuda ning minu loomingut sellisena nagu see parasjagu on. Oma kirjutistes väljendan ma alati oma tõde läbi oma kogemuste ja kanalduste. Samas on ka minu tõde just nii nagu minagi, igapäevases arengus ja muutumises. Mistõttu nopi alati enda jaoks välja see, mis sinuga resoneerub ja usalda kõiges iseenda tõde. Loodan, et Sa ei soovi ei mind ega minu loomingut suruda raamidesse, lahterdada kasti ega kleepida külge silte ning kutsun Sind üles seda ka iseenda ja ümbritseva maailma suhtes mitte tegema, sest just siis saavad alguse tõelised imed…

Mina aga püüan anda oma panuse ilusama ja jätkusuutlikuma maailma jaoks. Ehkki siinkohal olen ma väike ja vaevumärgatav virvendus ookeani pinnal, siis lootus jääb, et iga mõte, sõna ja tegu loob juurde samaväärseid ning ühel hetkel hakkab ookean lõpmatust lainetusest kõige imelisemat tantsu tantsima.

Loodan, et naudid rännakuid Hingepesa radadel samavõrd kui naudin mina nende teeradade loomist!

Siiralt
Annamaria

Tule ütle tere ka Instagramis @annamaria.venski

 

Pin It