Autorist

Tere armas lugeja!

Tahan Sulle rääkida natuke sellest, miks ma üldse kirjutan… Hakkasin Hingepesasse jutte punuma seetõttu, et kirjutamise pisik lihtsalt otsib pidevalt väljapääsu minu seest. Kuna minu varasemad juhuslikud kirjutised on mitmete inimeste hinge puudutanud ning kuna minuni jõuab pidevalt palju huvitavaid ja inspireerivaid teemasid, siis seetõttu ongi alguse saanud uus ja põnev teekond Hingepesa loomise näol.

Vaadakem maailma ja inimesi enese ümber iga päev uue ja värkse pilguga ning võite avastada kui palju imelist me ümber on!

“Ole ise oma reaalsuse looja!”

Enda kohta aga nii palju, et kuna püüan elu ja maailma enese ümber vaadata värske ja avatu
d pilguga, siis ei sooviks ma ka ennast tituleerida ühegi omandatud hariduse, läbitud kursuste,  praktikate ega muu sellesarnasega. Mulle näib, et see kitsendaks liialt mu olemust ja paneks raamidesse isiksuse. Küll aga võib minu sisust pisut aimu anda see, kui lugeda, millest ma kirjutan.

Ma ei sooviks end samastada ka vastustega tüüpilistele küsimustele nagu kes Sa oled ja millega Sa tegeled? Seetõttu pean end ennekõike vaatlejaks, mõtlejaks ning oma elu kunstnikuks. Olevat ma juba 7-aastasena väga elukogenud ilmel teatanud emale: “Olen terve elu tahtnud kunsti teha..” Nüüd hiljem olen aru saanud, et elamine, mõtlemine, hingamine ja lihtsalt olemine ongi see kõige lihtsam, ilusam ja samas ka keerulisem kunst…ning minu soov on täide läinud! Seetõttu soovin, et armas lugeja ja Hingepesa avastaja, võtaksid Sinagi mind lihtsalt inimesena, kellesse avatult suhtuda ning minu loomingut sellisena nagu see parasjagu on. Loodan, et Sa ei soovi kumbagi suruda raamidesse, lahterdada kasti ega kleepida külge silte ning kutsun Sind üles seda ka iseenda ja ümbritseva maailma suhtes mitte tegema, sest just siis saavad alguse tõelised imed…

Mina aga püüan anda oma panuse ilusama ja jätkusuutlikuma maailma jaoks. Ehkki siinkohal olen ma väike ja vaevumärgatav virvendus ookeani pinnal, siis lootus jääb, et iga mõte, sõna ja tegu loob juurde samaväärseid ning ühel hetkel hakkab ookean lõpmatust lainetusest kõige imelisemat tantsu tantsima.

Loodan, et naudid rännakuid Hingepesa radadel samavõrd kui naudin mina nende teeradade loomist!

Siiralt
Annamaria