On kombeks öelda, et kui soovid maailmas muutust näha, siis ole ise selleks muutuseks, mida näha soovid. Niisiis on Hingepesa näol tegemist siira püüdlusega puudutada inimeste hinge, tuua rohkem sära, rõõmu ja positiivsust, jagada inspiratsiooni, olla toetajaks ja kaaslaseks neile, kes soovivad elada hingestatumalt, tervislikumalt ja jätkusuutlikumalt ning au sees hoida ehedalt elamist.

Kuid miks siiski luua üks uus leht niigi infost kubisevale meediamaastikule?
Vaatamata sellele, et erinevaid ajakirju, ajalehti, veebilehti, blogisid on palju ning mitmed neist edastavad vägagi väärtuslikke infokilde, siis enamasti näib domineerivat raske ja negatiivne teemade käsitlus. Ehk on see tingitud meie ajastust, mis on kiirelt muutuv, lausa pööraselt tormav ning kohati näib janunevat intriigide ja pommuudiste järgi. Paljud teemakäsitlused on üles seatud nii, et neid koguneb kommenteerima nii tulihingelisi pooldajaid kui ka vastaseid, mistõttu nõretavad postitused tihtilugu vaenust, pahameelest ja kriitikast, millel pole konstruktiivsusega mingit pistmist. Ehkki silmast silma pole teineteist kunagi nähtud lahterdatakse, kleebitakse silte ja rünnatakse teist poolt teinekord õige inetult. Vaatamata sellele, et meediamaastikul on võimalik end kurssi viia põnevate lugudega ja huvitavate avastustega, siis jääb tihtilugu miski hinge justkui kriipima. Kõige eeltoodu põhjal on tekkinud soov luua leht, mis ennekõike inspireeriks positiivselt võnkuma igaüht. Eesmärk on juurde tuua positiivsust ja helgust kajastades samal ajal olulisi ja inspireerivaid teemasid, mis kosutaks keha, hinge ning vaimu. Hingepesa on igajuhul püüdlus selle poole, et tuua tähelepanu keskmesse kõik see, mis on edasiviiva jõuga, arendab ning tõstab kõrgemate sagedusteni.

Kellele siis võiks Hingepesa huvi pakkuda?
Tegelikult ei olegi siin vahet oled Sa noor või vana, mees või naine, kodune või käid tööl, sõidad autoga või käid jala ja nii võiks seda nimekirja lõputult jätkata.. Peamine on soov tuua oma ellu rohkem rõõmu, anda endale võimalus areneda paremaks inimeseks, võtta peamine vastutus tervise eest iseenda kätesse, uskuda, et me kõik oleme erilised ja omanäolised ning sellest lähtuvalt ei ole võluvalemit, mis sobiks kõigile, et tagada elus õnne, kuid siiski on võimalik luua oma õnnevalem… Hingepesa sobib inimesele, kes on avatud suhtumisega endasse ja ümbritsevasse maailma, kes julgeb olla see, kes ta on, kartmata, et homme võib ta juba olla keegi teine, inimesele, kes soovib areneda, virgutada oma vaimu ja keha, neile, kes tunnevad, et nad elaks justkui ärkamisajastul ning soovivad sellest täiel rinnal osa saada…

Hingepesa ei pretendeeri ainuõige tõe väljaselgitamisele, vaid kajastab teemasid, mis puudutavad südant, käsitledes seeläbi elu oma vaatenurgast. Kui Sa tunned, et leiad Hingepesast midagi, mis annab Sulle juurde, mitte ei võta ära, midagi, mis liigutab Su hinge, nippe, mida oma elus kasutada, siis on algatus end ära tasunud ning äratab rõõmu ja tänutunde, et antud teekond algust sai. Kui aga tunned, et mitte miski siin ei pane hinges värelema ainsatki lainetust, siis võid alati kirjutada, millest sooviksid rohkem lugeda või siis lihtsalt ei ole see aeg ja koht veel küps, et tehtud püüdlused võiks Sinu Hingepesa punumisele kaasa aidata. Peamine eesmärk on olla toetajaks ja kaaslaseks neile, kes soovivad virgutada oma hinge, keha ja vaimu, kosutada tervist, arendada loovust, tunda rõõmu isetegemisest ning seda kõike selleks, et elada jätkusuutlikku ja täisväärtuslikku elu.

Igaljuhul soovin Sulle põnevat avastamist, helgeid hetki igasse päeva ning särtsu, et äratada oma hingelind, kes aitaks Sul Hingepesa punuda!

Siiralt
Annamaria

Pin It