Praegune aeg, kus me viibime on väga põnev. Kogen, kuidas kõik emotsioonid loovad väga kiiresti. Nii need, mis meile meeldivad kui ka need, mis mitte nii väga… Kõik on väga kiires loomises. Seda olulisem on aga jälgida oma teadlikkust ja tuua end ikka ja jälle oma keskmesse tagasi. Praegu saab kõik see, millele end suuname, tugeva energiaimpulsi.

Kuna ühisteadvuses on hetkel väga palju segadust, hirmu ja paanikat, siis seda tugevamini tõmbavad enda poole madalama sageduse energiad. Väga lihtne on kaotada oma kese ja laskuda nendesse sfääridesse, kus tõstavad pead närvilisus, ärritus, meelepaha, pettumus, väärtusetuse tunne ja igakülgne ohvriroll. Tekib puudusteadvus ja siis tundub peaaegu kõik valesti ja paha ning hakkamegi looma oma elu sel moel, et meil ei ole justkui mitte midagi piisavalt. Ei ole piisavalt aega, raha, energiat ja üldse ei paku elu justkui enam täit rahuldust. See kõik on lihtne tekkima kui anname ennast emotsioonidele, mida ühisväljast üles korjame.

Kogu selles kaoses on ka teine tee, mis on täis tingimusteta usaldust, rahulolu ja armastust. See on meie hinge tee. Küllusteadvuse tee, kus teame sügaval sisimas, et tegelikult on kõike külluses igaühe jaoks. See tee, kus me ei lase endal kaasa minna kõigi nende emotsioonidega, mida tajume. Paljud neist ei ole üldse meie enda omad, vaid on lihtsalt hetkel väga tugevalt esil kõikjal. Kui me kogu selle keerise keskel võtame kasvõi hetkegi, et sügavalt hingata, korraks silmad sulgeda ja selja sirgu ajada, et tunnetada, kuidas meie selgroog on kui kindel sammas, mis ei lase meil vajuda ühegi välise mõjutuse rüppe. Siis toome end juba piisavat palju keskmesse, et valida, mida just mina täna, siin ja praegu tunda tahan, mida ma luban endasse ja mille endast mööda lasen.

Kui me teeme valiku tunda rahu, rõõmu, usaldust, armastust, entusiasmi, inspiratsiooni, siis voolame kõrgematesse sagedustesse, peenemasse energiasse, kus on nii meelel kui tervel kehal kergem olla. Kui tuleme peast südamesse, siis meie enesetunne muutub märgatavalt ja ühtäkki muutub ka maailm meie ümber lootusrikkamaks ja ilusamaks kohaks. Praegusel ajal on nii oluline, et me ei alahindaks omaenda loomisjõudu. Meie seisund avaldab mõju kogu ühisväljale, eriti tugevalt aga meie lähedastele. Siinkohal on Naistel eriliselt suur vastutus hetkel. Ega ilmaasjata ei kasutata väljendit „Happy wife, happy life“ ehk et õnnelik naine, õnnelik elu. Naiste loovenergia on eriliselt tugev ja  võimas. Samas kui meeste tugevuseks on täidesaatev, rakendav ja elluviiv energia. Tihtilugu toimub pere sünergia just nii, et vastavalt sellele, millises meeleseisundis on naine, viib ellu tegusid ka mees. Kui naine on ärritunud, pahane, pettunud, siis kajastub see kiirelt ka mehe meeleolus ja teguviisis. Samas kui naine on ühenduses oma ürgnaiselikkusega, rahulik, voolav, pehme ja armastav, siis on ka mees elujõulisem, muretum, empaatilisem ja hoolitsevam. Meil ei ole mõtet pidada end ühesugusteks. Muidugi on meil naiste ja meestena väga suur ühisosa ja samas oleme siiski loodud teineteist täiendama ja see on nii võrratu! Kui seda ühel hetkel taipame, hakkame nägema oma suhtemustreid. Siis saab alles alguse tõeliselt põnev teekond iseenda ja teineteise märkamisel. Märkamisel, kuidas pidevalt teineteises midagi käivitame, millises sünergias kogu suhe toimub ja kuidas midagi ei ole juhuslikku…

Hoia oma keset, tee igas päevas endale ruumi iseenda jaoks kõikide nende segavate energiate keskel, loo taotlus tunnetada oma hingekutset, oma hingejõudu, oma hinge tarkust! Sa oled imeline looja! Ennekõike loo iseenda jaoks ja imetabasel moel mõjutad sa seeläbi kogu maailma enese ümber!

Tere ka Instagramis @annamaria.venski

Tekst: Annamaria Venski

Pin It